بهترین راه برای خرید و فروش ملک از طریق طراحی سایت املاک است. طراحی سایت فرصت خوبی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا با توجه به نوع فعالیت خود خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. از این رو املاک و بنگاه های خرید و فروش خانه برای طراحی سایت املاک اقدام کردند . مدیر املاک به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به ارسال فرم ثبت سفارش طراحی سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت بیمه و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید.

بنر طراحی سایت
Advanced Heading

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت املاک مدیر املاک

قبل از شروع هر کاری مدیر املاک به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را دریافت کنید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره.  مدیر ملاک این خدمت را با مناسب ترین قیمت طراحی سایت املاک به خوبی به شما ارائه میدهد. کافیست شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد نمایید و مشاوران مدیر املاک در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

تماس مستقیم با کارشناسان مدیر املاک:

طراحی سایت

با دیدن این ویدئو ، با فرآیند طراحی سایت   

مشاوره املاک در مدیر املاک آشنا شوید !

 

روی فیلم رو به رو کلیک کنید…

اهمیت طراحی سایت املاک

همیشه روال پیدا کردن خانه مناسب جهت اجاره و یا خرید، یکی از پرزحمت ترین کارهای ممکن میباشد. برای اینکار مجبوریم که به بنگاه های املاک متفاوت مراجعه کنیم و پس از بررسی پرونده های گوناگون برای بازدید از ملک، به آنجا برویم. طی فرایند این کار زمان و هزینه بسیاری از ما صرف خواهد شد. همینطور نهایتا هرکدام از ما توانایی چه تعداد مراجعه و بازدید را دارد؟ با گسترش اینترنت و خدمات آنلاین، بستر بسیار مناسبی برای ساده سازی و تسریع در کارها ایجاد شده است. طراحی وب سایت املاک نیز یکی از همین موارد میباشد. با اینکار بنگاه های املاکی که اقدام به طراحی وبسایت حرفه ای خود کرده اند، برای مشتریان خود شرایطی را فراهم کرده اند که براحتی در میان تعداد بسیاری از فایلهای مربوط به املاک جستجو کرده و مورد مناسب خود را انتخاب نمایند. سپس به بنگاه جهت عقد قرارداد مراجعه نمایند.

مقایسه منازل با یکدیگر

اضافه کردن ملک جدید به آرشیو املاک

نمایش خاص املاک اکازیون

سایت

اتصال به در گاه های بانکی و پرداخت آنلاین

گروه بندی املاک(رهن,اجاره,فروش

بخش فروش ویژه املاک

چگونه سایت املاک بسازیم ؟

بطور کل با اقدام به طراحی سایت املاک شرایطی ایجاد خواهد شد که باعث افزایش رضایت کاربران و جلب شدن حس اعتمادشان را به دنبال دارد. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید. تیم مدیر املاک به غیر از ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت املاک حرفه ای ، خدمات دیگری از قبیل طراحی اپلیکیشن را نیز ارائه می کند. به منظور خدمات رسانی بهتر و جلب نمودن حداکثری رضایت مشتریان خود، می توانید با سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی ویستا، بیش از پیش در زمینه خدمات دهی و کسب درآمد به موفقیت دست یابید. شما می توانید برای مشاوره و همینطور اطلاع از بسته های پیشنهادی و قیمت طراحی سایت املاک ، با تیم مشاوران مدیر املاک تماس برقرار کنید.

قیمت طراحی سایت املاک

مزایای طراحی سایت فروش ملک

مقایسه منازل با یک دیگر

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ، خانه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید و بعد از آن تصمیم خود را نهایی کنید. 

اضافه کردن ملک جدید به آرشیو املاک

مزایای سایت املاک

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند. 

نمایش خاص املاک اوکازیون

املاک اکازیون

سایت املاک قابلیت دسته بندی املاک را در اختیارتان قرار می دهد . در نتیجه می توانید بخشی را برای نمایش املاک اوکازیون اختصاص دهید .

اتصال به درگاه های بانکی و پرداخت آنلاین

سایت املاک

درگاه های پرداخت یکی از بخش های مهم سایت املاک محسوب می شوند . زیرا امکان پرداخت آنلاین برای خرید و یا اجره منزل را برای مشتریان فراهم می کند. 

گروه بندی املاک (رهن، اجاره،فروش)

طراحی سایت املاک

یکی از مهم ترین بخش های سایت دسته بندی املاک بر اساس خرید ، رهن و یا اجاره است. با این دسته بندی فرآیند خرید و یا اجاره برای مشتریان راحت تر می شود.

بخش فروش ویژه املاک

طراحی سایت املاک

برای این که کاربرای سایت های آگهی ، کاربران عام باشند و همه بتوانند از این سایت استفاده لازم را داشته باشند، باید دسترسی و استفاده آسان داشته باشد تا کاربران گیج نشوند.